TECHNOLOGIA

Malowanie odlewów

Malowanie odlewów odbywa się na trzech liniach – zrobotyzowanej zanurzeniowej linii Adal, zanurzeniowo – natryskowej Adal oraz zanurzeniowej.

Malowanie natryskowe metodą elektrostatyczną odbywa się w kabinie natryskowej zaprojektowanej i dostarczonej przez firmę ADAL (rok produkcji: 2014, Polska). Jest to automatyczna linia technologiczna do malowania mokrego, z automatyczną zmianą koloru, systemami transportu technologicznego, suszarkami, systemami zabezpieczeń oraz z komputerową wizualizacją pozwalającą na sterowanie i odpowiednie kontrolowanie procesu.

Dostarczamy odlewy zgodnie z życzeniem klienta:

  • gruntowane,
  • malowane powierzchniowo na gotowo farbami poliuretanowymi wodorozcieńczalnymi, epoksydowymi, alkidowymi, ftalowymi, styrenowanymi, w dowolnych kolorach,
  • malowane proszkowo.
malowanie odlewów
malowanie odlewów
malowanie odlewów

Pakowanie odlewów

Pakowanie według wymagań klienta, np. odlewy zafoliowane na paletach, w drewnianych skrzyniach jednorazowych, na paletach EUR, w paletach UIC, itp.

Wysyłka

Odlewy gotowe do wysyłki magazynowane są w trzech magazynach wysokiego składowania. Zgodnie z potrzebami klienta możemy odlew oferować z obróbką mechaniczną, jako gotowy komponent do montażu, wraz z cynkowaniem, kataforezą, itp. z dostawą “just in time”.

malowanie odlewów